Aktualności

FORGOTTEN TOMB: pierwszy utwór z nadchodzącego krążka

0

Włoska black/doom metalowa formacja FORGOTTEN TOMB ujawniła pierwszy nowy utwór z nadchodzącej płyty, „Hurt Yourself and The Ones You Love”.

Album ukaże się nakładem Agonia Records, 17 kwietnia w Europie (21 kwietnia w Ameryce Północnej).

W niedawnym wywiadzie z Musiclegends.ca, lider formacji, Ferdinando „Herr Morbid” Marchisio, określił pracę nad nowym krążkiem jako ciężką, ale za razem w pełni zadowalającą. „Terje Refnses jest bardzo doświadczonym producentem. Wycisnął z nas to co najlepsze i pokierował przy doborze najlepszego brzmienia. Przyjęliśmy old-schoolowe podejście: staraliśmy się nagrać wszystko na żywo, tak precyzyjnie jak to tylko możliwe. Pracowaliśmy również sami po godzinach, dogrywając nowe pomysły. Mieliśmy okazję skupić się wyłącznie na albumie przez bite dwa tygodnie, nic nas nie rozpraszało. Chcieliśmy aby brzmienie wyszło bardziej naturalne i organiczne”.

Wcześniej Marchisio powiedział także, że: „Nowe kompozycje zawierają klasyczne dla Forgotten Tomb elementy oraz pewne nowe pomysły. Nie mogę się doczekać, aż ludzie posłuchają tego materiału. Ma on dla nas szczególne znaczenie”.

Następca „…And Don’t Deliver Us From Evil” z 2012 roku został nagrany i zmiksowany w Sound Suite Studios (Marsylia, Francja) z Terje Refsnes’em (Carpathian Forest, Novembre, Gehenna, Destroyer 666) za konsolą. Brad Boatright z Audiosiege Studio (Corrosion Of Conformity, Nails, Vallenfyre, Beastmilk, High On Fire) zajął się masteringiem albumu w Portland (Oregon, USA).

„Hurt Yourself and The Ones You Love” ukaże się jako:
– digipack CD;
– box CD (z albumem w formacie jewelcase, brelokiem z nabojem oraz opaską na rękę z logo zespołu), limitowany do 500 numerowanych kopii;
– ręcznie numerowany picture disc, limitowany do 300 kopii;
– ręcznie numerowany biały transparentny winyl, z czerwonymi plamami, limitowany do 150 kopii;
– czarny winyl;
– forma digitalna.

Przedsprzedaż jest dostępna tutaj.

Utwory:
1- Soulless Upheaval
2- King Of The Undesirables
3- Bad Dreams Come True
4- Hurt Yourself And The Ones You Love
5- Mislead The Snakes
6- Dread The Sundown
7- Swallow The Void

Skład:
Ferdinando „Herr Morbid” Marchisio – gitara, wokal
Andrea „A.” Ponzoni – gitara prowadząca
Alessandro „Algol” Comerio – bass
Kyoo Nam „Asher” Rossi – perkusja

FORGOTTEN TOMB on-line:
https://www.facebook.com/Official.Forgotten.Tomb

About the author / 

Pavel

Miejsce zamieszkania: Parczew, Polska. Zainteresowania / Hobby: muzyka, dziennikarstwo muzyczne, religioznawstwo, orientalistyka, antropologia, psychologia, medycyna, socjologia. Ulubione gatunki muzyczne: przede wszystkim wszystkie gatunki Metalu, Hardcore'a, Progresywny Rock oraz Gothic, Ambient, Muzyka Klasyczna, Etniczna, Sakralna, Chóralna, Filmowa, New Age, Folk i czasem Jazz, Elektro, Muzyka Eksperymentalna, Alternatywna... Współtworzył magazyn & webzine Born To Die'zine jako Gnom.Leave a reply

You must be logged in to post a comment.

Reklama

Konkursy

Koncerty

Patronujemy

METAL CENTRE English Version

Dodaj nas:

Instagram► Jesteś zainteresowany(a) wymianą linkiem lub banerem? Kliknij po szczegóły.