Koncerty, Patronaty

C’mon Barbie! Toi Toi Party!!! – szczegóły imprezy

Termin imprezy około „walę-świnkowy”, więc wszystkie Barbiny i Kenowie proszone są na imprezę z kibla rodem! Będzie potańcówa dla shit lover’sów jak się patrzy!

Wystąpią:
GUTALAX (Cze)
Jest GUTALAX ( cz gore grind ) jest IMPREZA!!! Nasi czescy „kamradzi”, pozytywnie naładowani efektami ostatniej sesji nagraniowej – przygotowują materiał na split ze SPASM, wparują do naszego kraju żeby się konkretnie zabawić! Należy się przygotować na to, że będzie ostro bujać, więc zaopatrzenie się we wszelakie akcesoria higieniczne jest jak najbardziej wskazane!!!

TORTHARRY (Cze)
25 lat na scenie! 8 płyty na koncie! Setki zagranych koncertów na całym Świecie (w tym egzotyczna eskapada do Ameryki Pd.) i, od samego początku aż do teraz, w 100 % oddani death metalowi! Taką bezkompromisową twarz prezentuje Tortharry! Oni, niewątpliwie, zapewnią profesjonalną miazgę każdym dźwiękiem!!!

MALLEPHYR (Cze)
Tomasz Raszka, perkusista zespołu Planet Hell, głosi wszem i wobec, że Mallephyr „na żywo urywają łeb przy samej dupie!!!” Polemika w tym temacie jest totalnie bezsensowna i bo On ma 100% rację! Debiut Mallephyr „Assailing The Holy” solidnymi kopniakami dewastuje kolejne drzwi rozsiewając spektakularnie death black metal najwyższej próby! Pod sceną rozpęta się piekło! To pewne!!!

BLOODY OBSESSION (Cze)
Bloody Obsession to band, który nie zapuszcza się w jakieś skomplikowane rejony. Młóci dupska prostym do bólu, dynamicznym death metalem! Na koncie czeska ekipa ma 2 długograje – wydane w 2011 „News From The Morgue” oraz „Steel Messengers Of War” z 2015 roku. Mieliśmy parokrotnie okazję widzieć ten zespół w akcji i możemy zapewnić, że na żywca są jeszcze bardziej bezwzględni niż z płyt! Nie łudźcie się, nie będzie kompromisów!!!

SOUL MAGGOT (Pol)
Występ Soul Maggot, w tak doborowym towarzystwie, na pewno jest dla tego zespołu sporym wyróżnieniem! Ale, jeśli ktoś myśli że możliwość tę otrzymali „na wyrost”, to jest w srogim błędzie! Zespół mimo skromnego dorobku wydawniczego (na koncie mają jedynie, wydane w zeszłym roku, demo „Ominous Darkness”) mistrzowsko radzi sobie w konwencji old school’owego death black metalu! Stawiamy całe złoto Watykanu 😉 , że wkrótce będzie o nich głośno!!!

10.02. 2017, CHORZÓW, Leśniczówka (ul. Muzyków 1), godz.: 19.00
Wjazd:
24,99 zł (przedsprzedaż do 31.01.)
29,99 zł (przedsprzedaż do 1.02. do 8.02.)
35 w dniu koncertu
Szczegóły dotyczące zakupu biletu oraz link do wydarzenia:

About the author / 

Pavel

Miejsce zamieszkania: Parczew, Polska. Zainteresowania / Hobby: muzyka, dziennikarstwo muzyczne, religioznawstwo, orientalistyka, antropologia, psychologia, medycyna, socjologia. Ulubione gatunki muzyczne: przede wszystkim wszystkie gatunki Metalu, Hardcore'a, Progresywny Rock oraz Gothic, Ambient, Muzyka Klasyczna, Etniczna, Sakralna, Chóralna, Filmowa, New Age, Folk i czasem Jazz, Elektro, Muzyka Eksperymentalna, Alternatywna... Współtworzył magazyn & webzine Born To Die'zine jako Gnom.Reklama

Konkursy

Koncerty

Patronujemy

METAL CENTRE English Version

Dodaj nas:

Instagram► Jesteś zainteresowany(a) wymianą linkiem lub banerem? Kliknij po szczegóły.