Aktualności

DEPESEBLO w barwach Selfmadegod Records & debiutancki album już dostępny

Szwedzki zespół DEPESEBLO podpisał kontrakt z wytwórnią Selfmadegod Records na wydanie debiutanckiego albumu. DEPESEBLO to solowy projekt Dennisa Blomberga znanego z takich zespołów jak DOWN AMONG THE DEAD MEN, PAGANIZER, THOSE WHO BRING THE TORTURE.

„Nightmare Desolation” to pierwszy materiał w całości skomponowany i nagrany przez samego Dennisa. Muzyka zespołu to osiem utworów ciężkiego, intensywnego death metalu ze sporą dawką melodii inspirowanego przez HYPOCRISY, DISSECTION, wczesny IN FLAMES czy nawet AMON AMARTH.

Materiał nagrano w Roadkill Studio, a za mastering odpowiedzialny jest Dennis „DerClint” Israel i jego Clintworks Studio (MISERY INDEX, 3 INCHES OF BLOOD, AMON AMARTH). Oprawa graficzna to dzieło Roberto Toderico (SINISTER, ASPHYX, PAGANIZER).

Utwór “Odious And Obscene” dostępny jest do odsłuchu na profilu SoundCloud wytwórni Selfmadegod Records oraz na kanale YouTube.

“Nightmare Desolation” jest już dostępny na CD w SELFMADEGOD RECORDS. Zamówienia można składać w sklepie internetowym wytwórni.

Lista utworów:
1. Odious And Obscene
2. On The Edge Of Insanity
3. That Time Will Come
4. From Ancient Times To Present Lies
5. Nightmare Desolation
6. Deep Below
7. Born In Flames
8. From Present To Destruction

Dyskografia:
Nightmare Desolation (2017)

http://www.metal-archives.com/bands/Depeseblo/3540422368
http://www.selfmadegod.com
http://www.youtube.com/user/SelfmadegodRecords
http://www.facebook.com/selfmadegod

 

About the author / 

SkowronReklama

Konkursy

  • Wygraj archiwalny egzemplarz Born To Die’zine #4 [Zakończony]

    Tym razem mamy nagrodę w postaci archiwalnego egzemplarza Born To Die’zine #4 – podziemnego muzycznego magazynu wydanego w 2001 roku, w którym znajdują się wywiady z Horfixion, The Last Fall, Crypt, Open Casket, Gothica, Forest Of Impaled, Lord, The Venus Fly Trap, Pandemia, Butchered , Liege Lord, Cenotaph, Lunatic Gods, Vintage Solemnity, Krabathor, Indicium, Double…

Koncerty

  • FOAD Fest 1-2 grudnia 2017 Kraków

    Pierwsza edycja FOAD FEST odbędzie się 01-02 grudnia 2017 w Krakowie, w klubie Zet Pe Te. Potwierdzono kolejne zespoły: Mord`A`Stigmata, Ulcer, Deivos, Hellspawn oraz Hate Them All.

Patronujemy

METAL CENTRE English Version

Dodaj nas: