Aktualności

DEPESEBLO w barwach Selfmadegod Records & debiutancki album już dostępny

Szwedzki zespół DEPESEBLO podpisał kontrakt z wytwórnią Selfmadegod Records na wydanie debiutanckiego albumu. DEPESEBLO to solowy projekt Dennisa Blomberga znanego z takich zespołów jak DOWN AMONG THE DEAD MEN, PAGANIZER, THOSE WHO BRING THE TORTURE.

„Nightmare Desolation” to pierwszy materiał w całości skomponowany i nagrany przez samego Dennisa. Muzyka zespołu to osiem utworów ciężkiego, intensywnego death metalu ze sporą dawką melodii inspirowanego przez HYPOCRISY, DISSECTION, wczesny IN FLAMES czy nawet AMON AMARTH.

Materiał nagrano w Roadkill Studio, a za mastering odpowiedzialny jest Dennis „DerClint” Israel i jego Clintworks Studio (MISERY INDEX, 3 INCHES OF BLOOD, AMON AMARTH). Oprawa graficzna to dzieło Roberto Toderico (SINISTER, ASPHYX, PAGANIZER).

Utwór “Odious And Obscene” dostępny jest do odsłuchu na profilu SoundCloud wytwórni Selfmadegod Records oraz na kanale YouTube.

“Nightmare Desolation” jest już dostępny na CD w SELFMADEGOD RECORDS. Zamówienia można składać w sklepie internetowym wytwórni.

Lista utworów:
1. Odious And Obscene
2. On The Edge Of Insanity
3. That Time Will Come
4. From Ancient Times To Present Lies
5. Nightmare Desolation
6. Deep Below
7. Born In Flames
8. From Present To Destruction

Dyskografia:
Nightmare Desolation (2017)

http://www.metal-archives.com/bands/Depeseblo/3540422368
http://www.selfmadegod.com
http://www.youtube.com/user/SelfmadegodRecords
http://www.facebook.com/selfmadegod

 

About the author / 

SkowronReklama

Konkursy

Koncerty

  • THRONEUM i EMPHERIS na 35 Nocy Terroru już 21 października

    Już 21 października w chorzowskim klubie Red & Black odbędzie się pierwsza po letniej przerwie odsłona Nocy Terroru. Organizatorzy tej wpisującej się już na dobre w kalendarz śląskich wydarzeń muzycznych imprezy po raz 35 przygotowali niebagatelny koncert, na który złożą się występy kapel metalowych z najwyższej półki.

Patronujemy

METAL CENTRE English Version

Dodaj nas: