Koncerty

MGŁA, BESTIAL RAIDS, LVCIFYRE na wspólnej trasie!

Wszystkich, którzy jeszcze nie wiedzą informujemy, a całej reszcie przypominamy, iż 28 kwietnia rusza zacna trasa na której na wspólnej scenie wspierać będą się MGŁA, BESTIAL RAIDS oraz brytyjskie LVCIFYRE.

Jak widać, skład jest piekielnie mocny, szczególnie gdy nie często mamy okazję widzieć na żywo rodzimą MGŁĘ. Zespół na przełomie ostatnich lat stał się synonimem polskiego black metalu, coraz częściej goszczącym na deskach scen poza granicami Polski.

Bilety na najbardziej oczekiwane koncerty metalowe tej wiosny od jakiegoś czasu są już w sprzedaży!!! Dostępne są poprzez stronę http://lefthandsounds.org/tag/mgla/ oraz w sieci Eventim (Empik, Saturn, Media Markt).

MGŁA wystąpi na przełomie kwietnia i maja w sześciu polskich miastach:

28.04. Wrocław, Klub Firlej
29.04. Poznań, Klub U Bazyla
30.04. Gdynia, Klub Ucho
01.05. Warszawa, Klub Progresja
02.05. Lublin, Klub Graffiti
03.05. Katowice, Mega Club

Wszelkie i niezbędne informacje znajdziecie pod tymi adresami: http://lefthandsounds.orghttp://fb.com/lefthandsoundsorg.

About the author / 

SkowronReklama

Konkursy

Koncerty

  • Wieści z obozu BEHEMOTH.

    Interesującą informację podał dzisiaj Nergal: „(…) To jeden z dwóch koncertów jakie zagramy w Polsce w 2017. Po nim nastąpi dłuższa przerwa związana z pracą nad nowym albumem. Knock Out Productions oraz BEHEMOTH! będą gospodarzami imprezy o nazwie “Merry Christless”, która odbędzie się 15 grudnia w warszawskiej Progresja. Towarzyszyć nam będą wyjątkowi goście, których będziemy…

Patronujemy

METAL CENTRE English Version

Dodaj nas: