Koncerty

Już 16-go listopada rusza „Dziki Tur” PERCIVAL SCHUTTENBACH

Dosłownie za trzy dni PERCIVAL SCHUTTENBACH kolejny raz zjeździ nasz kraj ze swoją trasą. Tym razem zowie się ona „Dziki Tur” i ma być zapowiedzią ich nowego albumu.

Jeśli podobał Wam się koncert Percivala podczas Wild Hunt Live to pora posłuchać i zobaczyć mocniejszą odsłonę zespołu.

Zespół to na chwilę obecną potentaci na scenie folk-metalowej i medieval-folkowej w Polsce.

Grupa ma na koncie wiele osiągnięć, w tym koncerty w krajach całej Europy, nagrody na festiwalach folkowych, a także – jako jeden z niewielu wykonawców w Polsce – diamentową płytę za współautorstwo muzyki do projektu „Równonoc” – spektakularnego połączenia hip-hopu ze słowiańskim folkiem. Grupa zagrała ponad 1000 koncertów na wszelkiego rodzaju festiwalach, turniejach i inscenizacjach historycznych, jest twórcą licznych podprojektów związanych z rekonstrukcją historyczną.

Trasa „Dziki Tur” obejmuje następujące miasta:

16-11-17 Toruń Lizard King
17-11-17 Poznan U Bazyla
18-11-17 Wroclaw „Zaklęte Rewiry”
19-11-17 ŁÓDź „Scenografia”
24-11-17 Zabrze „C.K. Wiatrak”
25-11-17 Rzeszów „Klub Muzyczny Life House”
26-11-17 Lublin „Klub Graffiti”
30-11-17 Bielsko Biała „RudeBoy Club”
01-12-17 Częstochowa „Scena TFP”
02-12-17 Kraków „Klub Studencki Kwadrat”
03-12-17 Warszawa „Proxima”
14-12-17 Gdynia „Ucho”
16-12-17 Bydgoszcz „Estrada stagebar”

Bilety w przedsprzedaży kosztują 35 złotych, w dniu koncertu 45 złotych i można je nabyć tutaj.

Percival Schuttenbach – Pierwsza, i powszechnie uznawana za najlepszą, grupa folk-metalowa w Polsce. Zespół kojarzony przede wszystkim z udziału w soundtracku do „Wiedźmina 3″ (w swojej medievalnej odsłonie), potentat na scenie folk-metalowej i medieval-folkowej w Polsce, twórca ponad 8 albumów. Grupa ma na koncie wiele osiągnięć, w tym koncerty w krajach całej Europy, nagrody na festiwalach folkowych, a także – jako jeden z niewielu wykonawców w Polsce – diamentową płytę za współautorstwo muzyki do projektu „Równonoc” – spektakularnego połączenia hip-hopu ze słowiańskim folkiem. Grupa zagrała ponad 1000 koncertów na wszelkiego rodzaju festiwalach, turniejach i inscenizacjach historycznych, jest twórcą licznych podprojektów związanych z rekonstrukcją historyczną. Percival powstał w 1999 roku, członkowie zespołu pochodzą z Lubina i Legnicy. Ogromne doświadczenie sceniczne, wyjątkowe scenografie, światła, udźwiękowienie, stroje i charakteryzacje to ich znak rozpoznawczy. Dźwięki zespołu w dużym stopniu uświetniają najnowsze wydanie najbardziej eksportowej polskiej gry The Witcher 3 – Wild Hunt. Percival, obok Marcina Przybyłowicza i Mikołaja Stroińskiego, został uhonorowany statuetką MocArta 2015! Grupa gościła na ekranach TV od Szwecji po Serbię, a ich fankluby można znaleźć w Brazylii i Chinach. Zespół w 2016r. podpisał umowę wydawniczą z Sony Music Poland.

About the author / 

SkowronReklama

Konkursy

  • Wygraj archiwalny egzemplarz Blackastrial Magazine #1/2010 [Rozpoczęty]

    Kolejny raz mamy do rozlosowania 3 archiwalne egzemplarze Blackastrial Magazine (006) – A w nim do poczytania wywiady z BURZUM, UNLEASHED, RIVERSIDE, FULCRUM, KULT OV AZAZEL, Mitch Dickinson, REDRUM, Artur Szolc, DECAPITATED, ABIGOR, UNLEASHED, DEUTSCH NEPAL, MOJA ADRENALINA, Paweł Frelik, DIVINE EVE, KATATONIA, GOJIRA, ULCERATE, NEUROTHING, HORUS CYCLIC DAEMON… oraz felietony, recenzje CD, relacje z…

Koncerty

Patronujemy

METAL CENTRE English Version

Dodaj nas:

Instagram► Jesteś zainteresowany(a) wymianą linkiem lub banerem? Kliknij po szczegóły.