Koncerty, Patronaty

BLAZE OF PERDITION, IN TWILIGHT’S EMBRACE i DOM ZŁY już niedługo!

FEED THE FIRE, FAN THE FLAME! Tak się nazywa trasa, na której wspólnie deski scen dzielić będąBLAZE OF PERDITION, IN TWILIGHT’S EMBRACE i DOM ZŁY. A tak wygląda rozpiska miast po których przetoczy się to tornado:

8.02. Lublin, Graffiti
9.02. Warszawa, VooDoo
10.02. Wilno, Rock River Club
11.02. Olsztyn, Andergrant
12.02. Gdańsk, Protokultura
13.02. Szczecin, K4
14.02. Łódź, Magnetofon
15.02. Wrocław, Liverpool
16.02. Bańska Bystrzyca, Tartaros
17.02. Bielsko-Biała, Rudeboy

Bilety: przedsprzedaż: 40zł w dniu koncertu: 50zł

(nie dotyczy Wilna i Bańskiej Bystrzycy)

Bilety: www.lefthandsounds.org/bilety

Szczegóły: http://lefthandsounds.org/…/trasa-feed-the-fire-fan-the-fl…/

Wydarzenia FB: fb.com/lefthandsoundsorg/events

BLAZE OF PERDITION – black metal, Polska (Agonia Records). Po wydanej w 2015 r. płycie „Near Death Revelations”, BLAZE OF PERDITION dołączyli do grona czołowych reprezentantów polskiego black metalu. Nowy album „Conscious Darkness” ma szansę wynieść lubelski zespół na kolejny poziom i uplasować w gatunkowej ekstraklasie. Świadomość, kreatywność i wizja – to cechy BLAZE OF PERDITION, na których poznała się Europa podczas listopadowej trasy u boku ULCERATE. Najwyższa pora, by przypomnieć o nich w Polsce i krajach sąsiedzkich.

IN TWILIGHT’S EMBRACE – death metal, Polska (Arachnophobia Records) Pochodzący z września album „Vanitas” to świadectwo dokonującej się transformacji IN TWILIGHT’S EMBRACE. Ich metal śmierci nadal pełen jest wyrazistych melodii, lecz tym razem nacisk położony został na bezpośredniość oraz atmosferę kompozycji. Ciążące wyraźnie ku czerni obecne oblicze poznaniaków sprawia, że trupia aura ostatniego wydawnictwa rezonuje ze zdwojoną siłą na koncertach.

DOM ZŁY – post/crust/black, Polska (Unquiet Records) Jeden z najciekawszych debiutów zeszłego roku na rodzimej scenie niezależnej. Czerpiąc garściami z tak różnych stylistyk jak hardcore punk, post czy black metal, zespół zaprezentował się imiennym minialbumem, wydanym nakładem Unquiet Records. To zapowiedź pełnowymiarowego wydawnictwa, które ukaże się w 2018 roku.

About the author / 

SkowronReklama

Konkursy

  • Wygraj archiwalny egzemplarz Blackastrial Magazine #2/2010 [Zakończony]

    Mamy do rozlosowania 3 archiwalne egzemplarze Blackastrial Magazine (007) – A w nim do poczytania długie i wyczerpujące wywiady z: WATAIN, IMMOLATION, SHINING (Nor), MAYHEM, BORKNAGAR, MASTER, MERRIMACK, CORRUPTION, JAREK SZUBRYCHT, TORMENTED, THE CRYPT PRODUCTIONS, NOCTIFERIA, AGAINST THE PLAGUES, BLASPHEMIC CRUELTY, MYOPIA, Zbyszek Bielak, INFIDEL, David E. Williams… oraz felietony, recenzje CD, relacje z koncertów……

Koncerty

  • Apricity European Tour 2018

    Immortal Frost Productions informuje, iż 11 kwietnia w klubie Rudeboy – Bielsko-Biała, w ramach Apricity European Tour 2018, która obejmie 16 miast w 10 krajach naszego kontynentu, zagrają Atra Vetosus (Melodic Black Metal, Australia), Perennial Isolation (Atmospheric Black Metal, Hiszpania) i Drawn Into Descent (Atmospheric Black Metal, Belgia).

Patronujemy

METAL CENTRE English Version

Dodaj nas:

Instagram► Jesteś zainteresowany(a) wymianą linkiem lub banerem? Kliknij po szczegóły.