Aktualności, Koncerty

Dwudniowy THRASH ATTACK już w maju!!!

UWAGA!!!

Nie planujcie wczasów i grilla na najbliższy weekend majowy bo akurat wtedy Szlucher (mózg thrash attack) kończy 30chę i z tej okazji 3 i 4 maja odbędą się DWIE edycje THRASH ATTACK!! Będą one zbiorczo figurowały pod nazwą 29/30 a zagrają na nich kapele które sprawdziły się nie tylko na traszatakowej scenie ale i poza nią! Skład jest urodzinowym kaprysem (ale i tak solidnie skopie Wam dupska!) Nie ma co zwlekać z anonsowaniem – rezerwujcie czas na weekend majowy i wbijajcie tłumnie do Lublina!!!

Szczegóły odnośnie zakupu biletów niebawem – puki co szerzcie nowinę!!!

A na Thrash Attack Lublin 29/30 zagrają:

3.05.2018 – Czwartek

DEIVOS – brutal death (Lublin). Władcy lubelskiego death metalu już ponad 20 lat na scenie a od czasów „Hostile Blood” okrutnie łoją dupe każdym kolejnym albumem. „Endemic Divine” to ich zeszłoroczne dzieło więc zapewne będzie ostro promowane. W Lublinie headlinerzy od zawsze i niech tak zostanie.
https://www.facebook.com/Deivos/

ROTENGEIST – thrash/death (Przemyśl). Trio z Przemyśla to cholernie przemyślane granie – techniczne i nowoczesne. Chłopaki konsekwentnie idą do przodu czego efektem świeży jeszcze, trzeci już album – „The Test That Divides Us All” który będą promować więc nadrabiać zaległości i słuchać!
https://www.facebook.com/rotengeist/

HERESYER – blackened thrash/death (Lublin). Ironia, herezje, Szatan, vódka i blasty czyli heretycy znad bystrzycy właśnie tego dnia wydadzą pierwszy album który co prawda już jest ale jeszcze nie wyszedł – „Descending Into The Deep”. Nic dodać nic ująć!
https://www.facebook.com/heretycyznadbystrzycy
https://heresyer.bandcamp.com/

KAZAN – hard core (Bydgoszcz). Hardcorowa jazda od początku do końca na wkurwieniu i bez sentymentów. Bygdoski crew nie zamula i wali w łeb jak obuchem swoim ostatnim EP „Ministerstwo Prawdy”. Czek dis auł madafaka!
https://www.facebook.com/kazanpl

INFERNAL BIZZARE – thrash/death (Łowicz). Poschizowane połączenie hardcorowego wokalu z riffami aka Death. Precyzyjnie i klimatycznie jak skalpel u pijanego chirurga. Niesieni prometejską misją rozgrzeją do granic a potem zgrzeją się do granic, przeznaczenia nie oszukamy.
https://www.facebook.com/InfernalBizarreofficial/

4.05.2018

ULCER – death metal (Lublin). Muzyka pachnąca jak wrzód na szwedzie. Brud smród i zniszczenie, brutalnie i metalowo. Spodziewajcie się wykonów z „Heading Below” gdzie metalowa mafia z Lublina nie pozostawia jeńców!
https://www.facebook.com/Ulcerdeathmetal/

BRUDNY SKURWIEL – blackened speed/thrash (Gliwice). Jazda po bandzie bez trzymanki, jeżeli masz jakiekolwiek uczucia religijne to pomiń ten skład bo BS tryska jadem na starożytne kółka rybackie i ich wyznawców. Metal zły jak sam diabeł, rock’n’roll jak u Elvisa a punk jak u GG alina.
https://www.facebook.com/chujciwdupiechodzi/

ROD – thrash/death (Lublin). Gospodarze spadają na Was z nowym materiałem jak ch*j na Mariole!! Na tej edycji odbędzie się premiera nowej płyty #SocietyKill !!! Standardowo – krótkie i szybkie pierdolnięcie bez owijania w bawełnę. Nowy vokal, nowy materiał ale jebnięcie pozostało!
https://www.facebook.com/razorofdeath/
https://rodthrashcrew.bandcamp.com/track/march-or-die

POSTHUMOUS BLASPHEMER – brutal technical death (Mińsk,Białoruś). Blast blastem pogania, arpeggia mieszają w mózgu, a wyziewy wokalne wgniatają w ziemie. Po roszadach w składzie w pełni na żywo po raz kolejny zniszczą lubelskie ziemie. Ich ostatni album „Exhumation Of Sacred Impunity” to death metal światowej klasy. DYING FETUS patrzy i nie wierzy!

https://www.facebook.com/posthumousblasphemerband/
https://posthumousblasphemer.bandcamp.com/album/exhumation-of-sacred-impunity

MAGGOTH – thrash (Pabianice). Może i degeneraci ale za to jacy muzycy! Czołówka polskiego thrashu tylko jeszcze nie wielu o tym wie –MAGGOTH przekonuje nieprzekonanych bez wysiłku robiąc to na totalnym luzie. Wyluzują wam dupska, słowo!
https://maggoth.bandcamp.com/album/mental-anarchy
https://www.facebook.com/Maggothrash/

DATA: 3 i 4 maja 2018
MIEJSCE: Just Crafted / Lublin, ul. Cicha2
START: 18.00
WJAZD: 15 PLN w dniu koncertu / 25PLN – karnet na dwa dni

https://www.facebook.com/ThrashAttackLublin/

About the author / 

SkowronReklama

Konkursy

Koncerty

Patronujemy

METAL CENTRE English Version

Dodaj nas:

Instagram► Jesteś zainteresowany(a) wymianą linkiem lub banerem? Kliknij po szczegóły.