Aktualności, Koncerty

PLANET HELL na wspólnych koncertach z TOTEM oraz DROWN MY DAY!!!

Z nieukrywaną dumą, wspólnie z obrotną Iron Realm Productions, zapraszamy na mini trasę, w której główne role odegrają ekipy ToteM orazDrown My Day! Podroż, ku brutalnym dźwiękom, będzie mieć cztery przystanki. Na dwóch z nich (13.04., Kraków oraz 21.04., Chorzów), zgrabnie, dosiądzie się czterech osobników o kosmicznych możliwościach – członkowie brygady Planet Hell! Nastąpi przepływ ekstremalnych emocji! Warto się przyłączyć!

 Całość wyprawy prezentuje się następująco:
Bilety w cenie 25 zł (przedsprzedaż) dostępne w klubach i w sprzedaży online. W dniu koncertu wejściówki w cenie 35 zł.

 

Totem (Bukowno/Kraków) – Totem to banda ziomków z nieuleczalnym zespołem produkowania niepokojących dźwięków, którzy od 2001 r. nagrywają i koncertują z większymi i mniejszymi przerwami. Na koncie mają dwie pełne płyty, i dwie demówki – ich ostatnie wydawnictwo to EPka pt. ”Limbo”, która ukazała się w 2015 r. Muzyka Totem to w głównej mierze metalcore, ale z mocnymi naleciałościami ze strony thrashu i death metalu. Natomiast muzykę zespołu definiuje przede wszystkim growl Weroniki, którego nie trzeba przedstawiać fanom ciężkiego brzmienia z Polski.

https://www.facebook.com/band.totem/

Drown My Day (Kraków) – Choć sami wolą określać swoją muzę jako death metal, ciężko nie wyczuć u nich mięsistych breakdownów, podczas których niejedno czoło spotkało się z podłogą. Drown My Day wydali jeden album długogrający i  cztery EPki, a na koncie mają prawie dwanaście lat hałasowania – ich ostatnia płytka pt. ”Nightmare Becomes Reality” ujrzała światło dzienne dwa lata temu.

https://www.facebook.com/drownmyday/

Planet Hell (Katowice) – Zespół porusza się swobodnie w klimatach progresywnego death metalu. Powstał, jako projekt, w 2014 roku z inicjatywy Przemysława Latacza – lidera thrash’owego The No-Mads. Gdy, w okresie późniejszym, do przedsięwzięcia Przemka, dołączają Józef Brodziński (bas), Tomasz Ziarko (gitara) i Tomasz Raszka (perkusja) projekt przekształca się w regularny band. Grupa stale promuje swój debiutancki album „Mission One”, który, w bardzo atrakcyjnej formie (24-ro stronicowy digi book formatu A5), ukazał się, nakładem Thrashing Madness (listopad 2016). W swój koncertowy set Planet Hell powoli wplata repertuar z nadchodzącej, drugiej płyty „Mission Two”. Kosmiczne doznania, podczas ich koncertów, są zapewnione!

About the author / 

SkowronReklama

Konkursy

  • Wygraj debiutancki album kapeli ZŁA WOLA „The Best of Vol. 2” [Otwarty]

    ZŁA WOLA  to rockowo-metalowy band z warszawskiej Woli, który zajął I miejsce na Emergenza Polska Warszawa edycja VI 2016/17 oraz Nagrodę Publiczności. Z okazji premiery ich debiutanckiego albumu, która odbędzie się 14 kwietnia 2018 roku (w warszawskiej Proximie) mamy dla Was ten album.

Koncerty

Patronujemy

METAL CENTRE English Version

Dodaj nas:

Instagram► Jesteś zainteresowany(a) wymianą linkiem lub banerem? Kliknij po szczegóły.