Aktualności

ABSQUE COR prezentuje klip do utworu ‚To Co W Człowieku Nieuniknione’

Kilka tygodni po premierze debiutanckiego albumu ‚Wędrówkę Haniebnie Zakończyć’, enigmatyczny projekt Absque Cor prezentuje oficjalne video do utworu ‚To Co W Człowieku Nieuniknione’. Reżyserią oraz produkcją klipu zajęła się ekipa DR Silesia, współpracująca m.in. z zespołami Furia, Arkona, Stillborn.

Założyciel projektu, Vos, w krótkim komentarzu streszcza meritum, zarówno samego utworu, jak również całego albumu: ‚Zaprowadzimy Was do miejsca, gdzie nie ma nic prócz zwątpienia, odrzucenia wszelkich wartości i przywiązania. Jest to bardzo ciemne miejsce, w którym wszystko jest nieskończone, bądź nic nie jest skończone. I każdy z nas musi w końcu do niego dotrzeć, a nie ma przecież znaczenia w jaki sposób i jak szybko…’

Video można obejrzeć na kanale YouTube Godz Ov War Productions:

‚Wędrówkę Haniebnie Zakończyć’ został zarejestrowany w Trzecia Zmiana Studio. Album w limitowanej wersji CD oraz formacie Digital miał premierę 17go listopada 2017 za sprawą Godz Ov War Productions.

Cały materiał można odsłuchać tutaj.

About the author / 

Pavel

Miejsce zamieszkania: Parczew, Polska. Zainteresowania / Hobby: muzyka, dziennikarstwo muzyczne, religioznawstwo, orientalistyka, antropologia, psychologia, medycyna, socjologia. Ulubione gatunki muzyczne: przede wszystkim wszystkie gatunki Metalu, Hardcore'a, Progresywny Rock oraz Gothic, Ambient, Muzyka Klasyczna, Etniczna, Sakralna, Chóralna, Filmowa, New Age, Folk i czasem Jazz, Elektro, Muzyka Eksperymentalna, Alternatywna... Współtworzył magazyn & webzine Born To Die'zine jako Gnom.Reklama

Konkursy

  • Wygraj debiutancki album kapeli ZŁA WOLA „The Best of Vol. 2” [Otwarty]

    ZŁA WOLA  to rockowo-metalowy band z warszawskiej Woli, który zajął I miejsce na Emergenza Polska Warszawa edycja VI 2016/17 oraz Nagrodę Publiczności. Z okazji premiery ich debiutanckiego albumu, która odbędzie się 14 kwietnia 2018 roku (w warszawskiej Proximie) mamy dla Was ten album.

Koncerty

Patronujemy

METAL CENTRE English Version

Dodaj nas:

Instagram► Jesteś zainteresowany(a) wymianą linkiem lub banerem? Kliknij po szczegóły.