Aktualności

Nowy wokalista DEMONICAL

Szwedzcy death metalowcy DEMONICAL ogłosili zmiany w składzie. Najważniejszą z nich jest odejście z zespołu dotychczasowego wokalisty, Sverker’a Widgren’a. Jego miejsce zajmie Alexander Högbom (October Tide, Centinex).


Jak informuje DEMONICAL:

„Rozstaliśmy się ze Sverker’em. Nie będziemy wchodzić w szczegóły, ale w celu uniknięcia spekulacji, powiemy tylko, że nadal jesteśmy w dobrych relacjach i chcielibyśmy podziękować mu za lata spędzone w zespole. Życzymy mu także wszystkiego dobrego na przyszłość.

Zawsze przyświecało nam motto ‚tylko najlepszy jest wystarczająco dobry’, stąd jest nam niezmiernie miło móc ogłosić, że naszym nowym wokalistą został Alexander Högbom.

Dodatkowo, występujący dotychczas sesyjnie gitarzysta Eki Kumpulainen oraz perkusista Kennet Englund zostali pełnymi członkami zespołu.

W przyszłym tygodniu – już w nowym składzie – wystąpimy na dwóch koncertach w Finlandii, a niedługo później, w lipcu, wyruszymy w trasę po wschodniej Europie. Na jesień natomiast planujemy nagrania nowego albumu! Za jego produkcję będzie odpowiadał wielokrotnie nagradzany Szwedzki producent. Więcej informacji niebawem”.

Świeżo upieczony frontman dodał:

„Czuje się podekscytowany dołączając do Demonical. Znam ten zespół od niemal 10 lat. W raz z innymi zespołami w których grałem, supportowaliśmy Demonical (lub vice versa), grający koncerty niemal na całym świece. Jest to dla mnie kolejny milowy krok w przepaść death metalu”.

Skład:
Alexander Högbom – wokal
Martin Schulman – bass
Eki Kumpulainen – gitary
Johan Haglund – gitary
Kennet Englund – perkusja

Utwór „Cursed Liberation” z ostatniej epki:


Wideo „To Become The Weapon”:

https://facebook.com/demonicalofficial

About the author / 

Pavel

Miejsce zamieszkania: Parczew, Polska. Zainteresowania / Hobby: muzyka, dziennikarstwo muzyczne, religioznawstwo, orientalistyka, antropologia, psychologia, medycyna, socjologia. Ulubione gatunki muzyczne: przede wszystkim wszystkie gatunki Metalu, Hardcore'a, Progresywny Rock oraz Gothic, Ambient, Muzyka Klasyczna, Etniczna, Sakralna, Chóralna, Filmowa, New Age, Folk i czasem Jazz, Elektro, Muzyka Eksperymentalna, Alternatywna... Współtworzył magazyn & webzine Born To Die'zine jako Gnom.Reklama

Konkursy

Koncerty

Patronujemy

METAL CENTRE English Version

Dodaj nas:

Instagram► Jesteś zainteresowany(a) wymianą linkiem lub banerem? Kliknij po szczegóły.