Koncerty

Autarchic Void Night – 23.09.2017

Infernum Media wraz z zespołami zapraszają do Lublina na perwersyjną krucjatę dla fanów ciężkiego grania! Razem wyruszymy w tę podróż poprzez pozornie niepowiązane gatunki takie jak death, grind, thrash, z melodyjną nutą symfonii. Przy dźwiękach ostrego łojenia popłyniemy prosto w nuklearny świt. Bo jedyna droga dla autarchii to absolut! Nikogo nie może zabraknąć gdy rozpocznie się ta surrealistyczna, obłąkana uczta. Do zobaczenia pod sceną w Ramzesie!

Zagrają:

ORCHIVION www.facebook.com/orchivionband [extreme symphonic metal – Warszawa]
Do 2016 roku zespół działał pod nazwą „STRAIN”. Przez ten czas zagrał wiele koncertów z mniej i bardziej znanymi zespołami, m.in. MATERIA, THY DISEASE, VALKENRAG, SPHERE, PANDEMONIUM. W 2013 wydana została płyta EP „Reigncraft” nagrana w studio Demontażownia. Zespół rozpoczął promocję albumu i w 2014 odbył w marcu pierwszą mini-trasę w 3 miastach na wschodzie Polski z thrashmetalowym PSYCHOPATH. Trasa zaliczona została do udanych i na jesieni odbyła się kolejna, 6-koncertowa trasa z wiking-metalowym VALKENRAG, po centralnej i południowej Polsce. W 2016 roku została wydana druga i ostatnia przed pełnym albumem płyta EP „IMPAIROR”. Miks i mastering płyty wykonał Arkadiusz „Malta” Malczewski, w Sound Division Studio. Na płycie pojawiają się dużo bogatsze aranżacje gitar, klawiszy i wokali, wliczywszy nagrany w studio chór męski.

CICATRIX www.facebook.com/cicatrix666 [brutal death grind]
CICATRIX powstał na przełomie 94/95 roku z inicjatywy Bartka, Janka, Piotrka i Artka. W tym składzie po po roku wspólnych prób rejestruje pierwszą taśmie demo „Unearth”. W roku 98 nakładem Novum Vox Mortiis wydaje swoje drugie demo „Disable” jako split-tape z Herezy. W roku 99 zespół rejestruje materiał na debiutancką płyte „Eviscerated”. Z przyczyn niezależnych od zespołu i faktu przeciągającego się czasu wydania płyty materiał zostaje w 2000 roku wydany w formie demo przez zespół. W tym samym roku następuje zmiana na miejscu perkusisty Artura zastępuje Sławek. Kolejne wydawnictwo „Heading for Mental Suicide” zarejestrowane zostaje w 2001 roku a wydany jako mcd przez zespół w 2003 roku. W 2005 roku zespół nagrywa trzy utworowe promo, które było zapowiedzią nowego pełnego wydawnictwa. Rejestracja nowego cd pod roboczym tytułem „Beloved in Killing” odbyła sie na przełomie 2007/2008 roku. W trakcie sesji szeregi CICATRIX opuszcza Janek, którego obowiązki przejmuje Kuszol. W 2010 roku za sprawą Brute! Productions został wydany pierwszy pełnoprawny album „Beloved in Killing”. Po kilku latach prób i koncertów zespół nagrał nowy materiał pod tytułem „Suffocated Faith”. Dzięki młodej i prężnej wytwórni Infernum Media z początkiem czerwca 2016 roku najnowsze nagrania ujrzały światło dzienne.

NUCLEAR HOLOCAUST www.facebook.com/nuclearmetalpunks [thrashing grind]
Sprawdzone wielokrotnie w koncertowych bojach grindowe komando ze Świdnika. Na koncie demo „Mutant Inferno”, długograj „Overkill Commando” i split z ŁBEM PROSIAKA. Na koncercie można się spodziewać koktajlu zmontowanego z tych trzech wydawnictw, jak i nowości, które niedługo trafią na kolejne wydawnictwo zespołu.

EXISTHOR www.facebook.com/existhor [thrash death metal]
Lubelski skład thrash/death który z rzadka wynurza się z czeluści, ale jak już to robi to nie bierze jeńców!
Mają w nazwie słowo „Thor” i walą w łeb jak Thor! Arrrr!!!

Start: 19:00
Bilety: 10zł

About the author / 

SkowronReklama

Konkursy

Koncerty

Patronujemy

METAL CENTRE English Version

Dodaj nas:

Instagram► Jesteś zainteresowany(a) wymianą linkiem lub banerem? Kliknij po szczegóły.