Koncerty

Autarchic Void Night – 23.09.2017

Infernum Media wraz z zespołami zapraszają do Lublina na perwersyjną krucjatę dla fanów ciężkiego grania! Razem wyruszymy w tę podróż poprzez pozornie niepowiązane gatunki takie jak death, grind, thrash, z melodyjną nutą symfonii. Przy dźwiękach ostrego łojenia popłyniemy prosto w nuklearny świt. Bo jedyna droga dla autarchii to absolut! Nikogo nie może zabraknąć gdy rozpocznie się ta surrealistyczna, obłąkana uczta. Do zobaczenia pod sceną w Ramzesie!

Zagrają:

ORCHIVION www.facebook.com/orchivionband [extreme symphonic metal – Warszawa]
Do 2016 roku zespół działał pod nazwą „STRAIN”. Przez ten czas zagrał wiele koncertów z mniej i bardziej znanymi zespołami, m.in. MATERIA, THY DISEASE, VALKENRAG, SPHERE, PANDEMONIUM. W 2013 wydana została płyta EP „Reigncraft” nagrana w studio Demontażownia. Zespół rozpoczął promocję albumu i w 2014 odbył w marcu pierwszą mini-trasę w 3 miastach na wschodzie Polski z thrashmetalowym PSYCHOPATH. Trasa zaliczona została do udanych i na jesieni odbyła się kolejna, 6-koncertowa trasa z wiking-metalowym VALKENRAG, po centralnej i południowej Polsce. W 2016 roku została wydana druga i ostatnia przed pełnym albumem płyta EP „IMPAIROR”. Miks i mastering płyty wykonał Arkadiusz „Malta” Malczewski, w Sound Division Studio. Na płycie pojawiają się dużo bogatsze aranżacje gitar, klawiszy i wokali, wliczywszy nagrany w studio chór męski.

CICATRIX www.facebook.com/cicatrix666 [brutal death grind]
CICATRIX powstał na przełomie 94/95 roku z inicjatywy Bartka, Janka, Piotrka i Artka. W tym składzie po po roku wspólnych prób rejestruje pierwszą taśmie demo „Unearth”. W roku 98 nakładem Novum Vox Mortiis wydaje swoje drugie demo „Disable” jako split-tape z Herezy. W roku 99 zespół rejestruje materiał na debiutancką płyte „Eviscerated”. Z przyczyn niezależnych od zespołu i faktu przeciągającego się czasu wydania płyty materiał zostaje w 2000 roku wydany w formie demo przez zespół. W tym samym roku następuje zmiana na miejscu perkusisty Artura zastępuje Sławek. Kolejne wydawnictwo „Heading for Mental Suicide” zarejestrowane zostaje w 2001 roku a wydany jako mcd przez zespół w 2003 roku. W 2005 roku zespół nagrywa trzy utworowe promo, które było zapowiedzią nowego pełnego wydawnictwa. Rejestracja nowego cd pod roboczym tytułem „Beloved in Killing” odbyła sie na przełomie 2007/2008 roku. W trakcie sesji szeregi CICATRIX opuszcza Janek, którego obowiązki przejmuje Kuszol. W 2010 roku za sprawą Brute! Productions został wydany pierwszy pełnoprawny album „Beloved in Killing”. Po kilku latach prób i koncertów zespół nagrał nowy materiał pod tytułem „Suffocated Faith”. Dzięki młodej i prężnej wytwórni Infernum Media z początkiem czerwca 2016 roku najnowsze nagrania ujrzały światło dzienne.

NUCLEAR HOLOCAUST www.facebook.com/nuclearmetalpunks [thrashing grind]
Sprawdzone wielokrotnie w koncertowych bojach grindowe komando ze Świdnika. Na koncie demo „Mutant Inferno”, długograj „Overkill Commando” i split z ŁBEM PROSIAKA. Na koncercie można się spodziewać koktajlu zmontowanego z tych trzech wydawnictw, jak i nowości, które niedługo trafią na kolejne wydawnictwo zespołu.

EXISTHOR www.facebook.com/existhor [thrash death metal]
Lubelski skład thrash/death który z rzadka wynurza się z czeluści, ale jak już to robi to nie bierze jeńców!
Mają w nazwie słowo „Thor” i walą w łeb jak Thor! Arrrr!!!

Start: 19:00
Bilety: 10zł

About the author / 

SkowronReklama

Konkursy

  • Wygraj archiwalny egzemplarz Blackastrial Magazine #2/2010 [Zakończony]

    Mamy do rozlosowania 3 archiwalne egzemplarze Blackastrial Magazine (007) – A w nim do poczytania długie i wyczerpujące wywiady z: WATAIN, IMMOLATION, SHINING (Nor), MAYHEM, BORKNAGAR, MASTER, MERRIMACK, CORRUPTION, JAREK SZUBRYCHT, TORMENTED, THE CRYPT PRODUCTIONS, NOCTIFERIA, AGAINST THE PLAGUES, BLASPHEMIC CRUELTY, MYOPIA, Zbyszek Bielak, INFIDEL, David E. Williams… oraz felietony, recenzje CD, relacje z koncertów……

Koncerty

Patronujemy

METAL CENTRE English Version

Dodaj nas: