Koncerty

THRONEUM i EMPHERIS na 35 Nocy Terroru już 21 października

Już 21 października w chorzowskim klubie Red & Black odbędzie się pierwsza po letniej przerwie odsłona Nocy Terroru. Organizatorzy tej wpisującej się już na dobre w kalendarz śląskich wydarzeń muzycznych imprezy po raz 35 przygotowali niebagatelny koncert, na który złożą się występy kapel metalowych z najwyższej półki.

Wśród zaproszonych na imprezę formacji są:
THRONEUM – jedna z ikon polskiego death metalu i podziemia jako takiego. Ekipa Wielkiego Egzekutora w zreformowanym składzie wraca po kilku latach przerwy w koncertowaniu. Uraczą zebranych utworami z najnowszego albumu „Morbid Death Tales” wydanego dla Hells Headbangers Records oraz żelaznymi hitami ze swojej bogatej dyskografii.
EMPHERIS – zasłużona horda z Warszawy, która w swojej dyskografii ma przeszło trzydzieści wydawnictw różnej maści i przez niektórych nazywana jest polskim Nunslaughter, wystąpi na Śląsku bodaj po raz drugi ever.
NECROSADIST – jedni z ulubieńców śląskich maniaków, którzy już nie raz toczyli boje na czarnej ziemi. Mieli zrobić przerwę w koncertowaniu, ale dla Śląska zrobili wyjątek i stawią się na wezwanie. Następca zajeblistej EP-ki „Infernal Stench of Blasphemy” podobno w drodze, więc spodziewamy się usłyszeć kilka nowych, przaśnych pieśni.
WITCHFUCK – formacja będąca efektem kolesiostwa muzyków kilku bardziej znanych hord przypierdoli kurewsko-alkoholowym black metal punkiem na modłę Gehennah i Barbatos. Przy okazji ich pierwszego występu, będzie miał też premierę debiutancki materiał „Disgusting Rock’n’Roll’, wydany przez Old Temple.
DEVILPRIEST – w swoim drugim starciu z publiką śląska mieszanka starej i młodej krwi, której przewodniczy sam Necrolucas (Anima Damnata) uraczy zebranych materiałem ze zbliżającej się wielkimi krokami, debiutanckiej płyty, o której ci co ją już słyszeli jednogłośnie mówią „Ze łba nie było co zbierać”.
 
Szczegóły
NIGHT OF TERROR 35
21 października 2017 (sobota), start 18:00
Red & Black
Chorzów, Rynek 13/4
Bilety:

30 PLN – cena za bilet do 10.10.2017
35 PLN – w dniu koncertu
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! TYLKO 200 BILETÓW!
Bilety można rezerwować pisząc na maila: namelessorganization2017@gmail.com

About the author / 

Pavel

Miejsce zamieszkania: Parczew, Polska. Zainteresowania / Hobby: muzyka, dziennikarstwo muzyczne, religioznawstwo, orientalistyka, antropologia, psychologia, medycyna, socjologia. Ulubione gatunki muzyczne: przede wszystkim wszystkie gatunki Metalu, Hardcore’a, Progresywny Rock oraz Gothic, Ambient, Muzyka Klasyczna, Etniczna, Sakralna, Chóralna, Filmowa, New Age, Folk i czasem Jazz, Elektro, Muzyka Eksperymentalna, Alternatywna… Współtworzył magazyn & webzine Born To Die’zine jako Gnom.Reklama

Konkursy

  • Wygraj archiwalny egzemplarz Blackastrial Magazine #2/2010 [Zakończony]

    Mamy do rozlosowania 3 archiwalne egzemplarze Blackastrial Magazine (007) – A w nim do poczytania długie i wyczerpujące wywiady z: WATAIN, IMMOLATION, SHINING (Nor), MAYHEM, BORKNAGAR, MASTER, MERRIMACK, CORRUPTION, JAREK SZUBRYCHT, TORMENTED, THE CRYPT PRODUCTIONS, NOCTIFERIA, AGAINST THE PLAGUES, BLASPHEMIC CRUELTY, MYOPIA, Zbyszek Bielak, INFIDEL, David E. Williams… oraz felietony, recenzje CD, relacje z koncertów……

Koncerty

Patronujemy

METAL CENTRE English Version

Dodaj nas: