Koncerty, Patronaty

MALCHUS wkrótce zagra w Krakowie wraz z SHARTTEN i DEBORA

19.11.2017, (niedziela) – Klub Zaścianek, Kraków. Koncert promujący najnowsze wydawnictwo MALCHUS „Ur”.

https://www.facebook.com/events/364438427329475/

Start: 18:00
Wstęp: 15 zł

Zagrają:

Malchus (progresywny metal)

Malchus zespołem metalowym aktywnie działającym nieprzerwanie od 13 lat. Muzykę wykonywaną przez podkarpacki kwartet ciężko zaszufladkować do konkretnego podgatunku mocnego grania. Albumy zespołu wydawane są nie tylko w Polsce, ale również za granicą, m.in. płyty „Didymos” w Australii, „Caput Mundi” w Wielkiej Brytanii, „The Evil House” w USA, czy aktualnie promowany „Ur” w Meksyku. Malchus zdobywał doświadczenie koncertowe na scenach klubów w całej Polsce, ponadto na festiwalach zagranicznych takich jak Elements of Rock w Szwajcarii, Rock for Eternity w Holandii, Fryfest w Czechach, a ostatnio także na Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą.

Premiera najnowszego krążka „Ur” miała miejsce 2 października br. Znalazło się na nim 13 utworów o bardzo zróżnicowanej stylistyce. Zespół na okładce wykorzystał obraz polskiego artysty Lucjana Wędrychowskiego zatytułowany „Kuszenie Św. Antoniego”, który w ocenie muzyków doskonale odzwierciedla klimat albumu, jak również zawartość tekstową.

Shartten (hrash metal rock)

Zespół SHARTTEN powstał w 2009 roku z inicjatywy Mariusza Piąstki. Pierwsze demo zespół nagrał w 2010 roku, realizatorem nagrań był Marcin Piekło ze studia Heaven’s Sound. Na demo trafiły cztery autorskie utwory: Rush In Flames, Hate And Pride, Sound Of Fate i Lost In Wilde Desire. Kolejne lata zespół poświecił na granie koncertów, dzieląc scene z takimi zespołami jak: ANDRALLS, TERRORDOME, INFEST, NOTUM, MASTEMEY. W maju 2014 Shartten wszedł do studia Creative Music aby nagrac EP-ke. Realizacją nagrań oraz masteringiem zajął sie Dariusz „Yanuary” Styczeń. W nagraniach oprócz zespołu wzięli udział zaproszeni goście. Partie basu nagrał Łukasz Adamczyk który na co dzień współpracuje z czołówką polskiej sceny muzycznej. W utworze „Slave” solo nagrał białoruski muzyk Artyom Serdyuk. Na EP-ce znalazły się trzy nowe kompozycje: „Inner Abyss”, „Pure Insane” i „Slave”, oraz utwór „Sound Of Fate” w nowej aranżacji. Tematyka tekstów Shartten dotyczy takich zagadnień jak ciemna strona człowieczeństwa i ludzkiej natury.

Debora (hard rock)

Zespół Debora został założony w 2013 roku w Krakowie, przez grupę gości, których wspólnym mianownikiem stała się muzyka. Każdy z nich jest indywidualistą, któremu w duszy gra zupełnie inna muzyka, ale razem świetnie się uzupełniają i nawet czasem potrafią dojść do porozumienia. Bartek – frontman to hard rockowiec z zamiłowania, dusza człowiek i miłośnik zwierząt, ale jak go zdenerwujesz to nie podchodź, Tomek- gitarzysta, za młodu oddał dusze punkowi i najchętniej wyjechałby do Kalifornii grać koncerty na plaży. Konrad- basista, ma w d… wszystko i gra to na co akurat ma ochotę, byle by tylko mieszało flaki słuchaczom, Artur- drugi gitarzysta, słucha jakiejś sieczki i może dla tego taki choleryk. No i wisienka na torcie, czyli perkusista Czarek- wielbiciel Abby, disco polo i gry na key boardzie, ale z braku laku w gary też ponapieprza. Kiedy zbiorą się razem wychodzi z tego energetyczny i emocjonalny hard rock.

About the author / 

Pavel

Miejsce zamieszkania: Parczew, Polska. Zainteresowania / Hobby: muzyka, dziennikarstwo muzyczne, religioznawstwo, orientalistyka, antropologia, psychologia, medycyna, socjologia. Ulubione gatunki muzyczne: przede wszystkim wszystkie gatunki Metalu, Hardcore'a, Progresywny Rock oraz Gothic, Ambient, Muzyka Klasyczna, Etniczna, Sakralna, Chóralna, Filmowa, New Age, Folk i czasem Jazz, Elektro, Muzyka Eksperymentalna, Alternatywna... Współtworzył magazyn & webzine Born To Die'zine jako Gnom.Reklama

Konkursy

  • Wygraj archiwalny egzemplarz Blackastrial Magazine #1/2010 [Rozpoczęty]

    Kolejny raz mamy do rozlosowania 3 archiwalne egzemplarze Blackastrial Magazine (006) – A w nim do poczytania wywiady z BURZUM, UNLEASHED, RIVERSIDE, FULCRUM, KULT OV AZAZEL, Mitch Dickinson, REDRUM, Artur Szolc, DECAPITATED, ABIGOR, UNLEASHED, DEUTSCH NEPAL, MOJA ADRENALINA, Paweł Frelik, DIVINE EVE, KATATONIA, GOJIRA, ULCERATE, NEUROTHING, HORUS CYCLIC DAEMON… oraz felietony, recenzje CD, relacje z…

Koncerty

Patronujemy

METAL CENTRE English Version

Dodaj nas:

Instagram► Jesteś zainteresowany(a) wymianą linkiem lub banerem? Kliknij po szczegóły.